rozšířené vyhledávání ...

aplikace V obraze

Užitečné odkazy

Kouzelná školka - Michal na hraní -ZRUŠENO!!!

dětské divadlo | velký sál MKS

Datum konání: 29. 11. 2020 začátek od 10:30, délka 13.5 hodin

Místo konání: MKS Velký sál, Domažlice

Typ akce: ostatní

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 13.5 hodin

Zdroj: Město Domažlice

Vážení návštěvníci,
z důvodu stávající epidemiologické situace se ruší dětské představení Michal na hraní (plánovaný termín: neděle 29. listopadu 2020, 10.30 hodin).
Vstupné za zakoupené vstupenky budeme vracet v městském informačním centru, Chodské náměstí 96, poté, co bude umožněno znovuotevření infocentra pro veřejnost. Děkujeme za pochopení. Vaše MKS

Přijďte si hrát, přijďte se bavit a HLAVNĚ SMÁT!
O tom, jak si hrát s Michalem podle návodu.

Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát! Nebudeš to právě ty? Michal naučí děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými nejen ze samolepicí pásky. Aby si Michal mohl s dětmi hrát, ještě než vyrazí na hřiště musí se převléknout do tepláků a trička, ani to u Michala ale není jen tak! Když to všechno s pomocí dětí zvládne, začne hraní, vrtění a řádění!

Dětské pořady Michala Nesvadby si za dobu svého uvádění získaly velké množství nadšených a pravidelných diváků. Michal a jeho vystoupení představují jednoduchou formu humoru, založenou na věcech které děti denně obklopují, které znají a jen udiveně sledují co a jak s nimi umí vymyslet jejich kamarád Michal. A proto odchází nejen nadšené a zabavené, ale nesou si v hlavičkách hodně zajímavých nápadů, které rozvíjí fantazii a přitom dávají smysl.

Představení vhodné pro děti od 2+ let! Představení trvá 1 hodinu a NEMÁ přestávku.

Předprodej vstupenek: Městské informační centrum Domažlice, Chodské náměstí 96
nebo on-line: https://vstupenky.idomazlice.cz/domazlice/general/list/titledetail/1492

Cena vstupenek:
VIP: 1.-6. řada vč. 220,-
sál střed: 7.-15. řada vč. 195,-
sál 16. řada + 169,-
Balkón: 185,-
Děti 1 a 2 leté v den akce 29. 11.  (ne v době zakoupení předem!!) v doprovodu 2x platících zdarma na klíně rodiče; na jednu vstupenku NELZE 1x dospělý a 1x dítě jakéhokoliv věku!; ZTP 100,- | ZPT/P 2x 100,-

Vytvořeno: 6. 11. 2020
Poslední aktualizace: 6. 11. 2020 13:38